...jo mums rūp cilvēki un vide mums apkārt!

Squalio vērtība ir cilvēki un zināšanas. Mēs ticam, ka zināšanu pārnese uz reģionu ir lielisks veids, kā pielietot attālinātā darba un tehnoloģiju pielietojumu savietojumā ar ekoloģisku darba un dzīves vietu.

Vieta līdzsvaram

Cēsis ir  vieta, kur gan cilvēkiem, gan jaunām zināšanām rast piepildījumu zaļā un sakoptā dzīves telpā, vienlaicīgi apvienojot ar inovatīvu darba vidi, izaicinošiem projektiem un darbam ar klientiem visā pasaulē. 

Vide un
 infrastruktūra

Cēsīs vēsture mijās ar modernu un radošu pilsētas vidi, sakārtotu pilsētas infrastruktūru, pašvaldības pakalpojumu pieejamību un biznesa vides atbalstu. 

Izglītība un attīstība

Cēsīs ir pieejamas vairākas top valsts ģimnāzijas, vadošo augstskolu pārstāvniecības - Rīgas Tehniskā universitāte, Biznesa augstskola "Turība" un Latvijas Universitāte, kā arī plašas sporta, radošo interešu un pieaugušo izglītības iespējas.  

Kultūras
dzīve

Cēsis jau izsenis sevi ir pieteikusi kā vienu no vadošajām kultūras dzīves pilsētām Latvijā. Pilsētā jau tradicionāli norisinās plaši apmeklēti mākslas, radošie un mūzikas festivāli. Tāpat kopš 2014.gada Cēsīs ir atklāta Vidzemes koncertzāle, kurā uzstājas dažādi pasaules līmeņa mākslinieki.

Lai uzzinātu vairāk par Cēsīm un tās iespējām, seko šeit
 

Squalio datu laboratorija

Pils iela 4 (3.stāvs), 

Cēsis, LV-4101

squalio@squalio.com

Tel: +371 67 509 900

©2019 Squalio